Nazwa pracodawcy:
Rehasport

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8973979pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk, Ergo Arena, Plac Dwóch
województwo: pomorskie

Kontakt:

Rehasport

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Opis stanowiska

Do głównych zadań należeć będą:

  • prowadzenie terapii indywidualnej z Pacjentem;

  • informowanie Pacjentów o postępach w procesie rehabilitacji;

  • indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb,

  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenie wyższego kierunkowego (mgr fizjoterapii),

  • aktualnego prawa wykonywania zawodu,

  • mile widziane doświadczenie praktyczne w zawodzie fizjoterapeuty,

  • posiadania kursów specjalistycznych,

  • predyspozycji do pracy z Pacjentami - umiejętność słuchania, empatii,

  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy
Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakietu OK System/Multisport, prywatnej opieki medycznej

  • elastyczne warunki zatrudnienia