Nazwa pracodawcy:
Visopack sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8976988pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń, ul. M. Skłodowskiej – C
województwo: kujawsko-pomorskie

Księgowy / Księgowa

Opis stanowiska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Księgowanie faktur, wyciągów bankowych oraz innych dokumentów księgowych

  • Księgowanie dokumentów magazynowych

  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym

  • Uzgadnianie sald kontrahentów

  • Sporządzanie raportów o stanie należności i zobowiązań

  • Przygotowywanie danych do deklaracji VAT-7, VAT-UE, INTRASTAT

  • Przygotowywanie danych do sprawozdań do GUS i NBP

  • Przygotowywanie danych dla audytora

  • Pomoc przy zamknięciu miesiąca i zamknięciu roku

Wymagania
NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie minimum 2 letnie w pracy w finansach i księgowości

  • Dokładność, umiejętność wyznaczania priorytetów, dobra organizacja pracy

  • Chęć uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Umiejętności analityczne

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę – pełen etat z zachowaniem dobrych i stabilnych warunków zatrudnienia adekwatnych do kwalifikacji.

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne szkolenia

  • Pracę w zgranym i miłym zespole

  • Miłą atmosferę pracy