Nazwa pracodawcy:
NES Global Talent

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977408pra

Miejsce pracy:
Polska, Szczecin
województwo: zachodniopomorskie

Kierownik robót sanitarnych

Opis stanowiska
Zakres zadań

  • nadzorowanie realizacji instalacji sanitarnych (wewnętrznych) na placu budowy,

  • koordynacja praca własnej grupy inżynierów,

  • nadzór i kontrola nad postępami prac, przygotowywanie obmiaru postępu robót,

  • przeprowadzanie przetargów dla podwykonawców,

  • koordynowanie prac podwykonawców, harmonogramów, przeglądy ilościowe,

  • kontrola kosztów oraz jakości, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji,

  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie.

Wymagania
Wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń,

  • min. 2-letnie doświadczenie w roli kierownika robót,

  • doświadczenie w realizacji obiektów hal przemysłowych, fabryk lub podobnych.

Oferujemy
Oferujemy

  • rozwój w jednej z czołowych firm,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • auto służbowe do użytku prywatnego,

  • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy,

  • pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze).

Wynagrodzenie:

  • 13 – 16 000 brutto PLN (UoP)

  • 14 – 17 000 netto PLN (B2B)