Nazwa pracodawcy:
Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SP ZOZ

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977003pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Zastępca Kierownika w Dziale Zamówień Publicznych

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • zapewnienie realizacji zadań w zakresie przygotowywania i prowadzenia postępowań przetargowych zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych,

  • zapewnienie sprawnej pracy Działu zamówień publicznych,

  • przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulaminami i instrukcjami ,

  • opracowywanie planu zamówień publicznych,

  • przygotowywanie we współpracy z komórkami merytorycznymi dokumentacji dotyczącej udzielania zamówień publicznych, w tym specyfikacji istotnych warunków zamówień i projektów umów,

  • przygotowywanie i przeprowadzanie konkursów ofert na świadczenia zdrowotne,

  • prowadzenie dokumentacji przeprowadzanych postępowań,

  • ścisła współpraca z kierownikiem Działu zamówień publicznych.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy w komórkach zamówień publicznych na stanowisku specjalisty,

  • praktyczna znajomość przepisów ustawy z 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych

  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności MS Excel

  • umiejętność korzystania z platform: e-zamówienia UZP oraz komercyjnych platform zakupowych,

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,

  • elastyczność w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, rzetelność, dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków służbowych,

  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone działania,

  • skuteczność w komunikacji, w tym umiejętność argumentowania

  • posiadanie doświadczenia na stanowisku kierownika lub zastępcy kierownika Działu zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • karta Multi Sport.