Nazwa pracodawcy:
Roca Polska

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8966566pra

Miejsce pracy:
Polska, Gliwice
województwo: śląskie

Kontakt:

Roca Polska

Magazynier

Opis stanowiska
Jeżeli posiadasz:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane),

  • Gotować do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dostosowania się do zmian,

  • Wysoką motywację do pracy.

Wymagania

To będziesz:

  • Kompletował zamówienia i przygotowywał je do wysyłki zgodnie ze specyfikacją,

  • Odpowiedzialny za załadunek i rozładunek samochodów przy użyciu wózków ręcznych i mechanicznych oraz za terminową oraz zgodną z wytycznymi realizację zadań i prac zlecanych przez przełożonych.

Oferujemy

I będziesz:

  • Pracował(a) w zakładzie z nowoczesnym parkiem maszynowym,

  • Miał(a) stałą i stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie – 2 rodzaje premii do zdobycia,

  • Miał(a) dodatek stażowy już po roku pracy oraz bogaty pakiet socjalny

  • dla pracowników i ich rodzin,

  • Korzystał(a) z prywatnej opieki medycznej po 2 letnim stażu, z korzystnych warunków przystąpienia do pakietu sportowego, korzystnych warunków przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i wiele innych,

  • Korzystał(a) z możliwości zakupu naszych produktów z bardzo wysokim rabatem,

  • Miał(a) firmową odzież,

  • Miał(a) kontakt z nowoczesnymi technologiami.