Nazwa pracodawcy:
ISS Facility Services Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8976982pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Śródmieście
województwo: mazowieckie

Recepcjonista / Recepcjonistka z j. angielskim

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

  • Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze

  • Obsługa centrali telefonicznej, mailowej oraz korespondencji przychodzącej/ wychodzącej (również wyjścia w celu nadania na poczcie)

  • Współpraca z dostawcami firmy, m.in. z firmami kurierskimi

  • Administracja kartami dostępu do biura

  • Obsługa spotkań wewnętrznych (rezerwacje i przygotowywanie sal konferencyjnych)

  • Współpraca z zarządcami budynku, serwisem technicznym, ochroną

  • Zarządzanie rezerwacjami sal/biurek/miejsc parkingowych, myjni samochodowej

  • Inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem biura

Wymagania
Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, min. B2

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Podzielność uwagi

  • Umiejętność organizacji czasu pracy

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę w zróżnicowanym zespole, w którym są osoby o różnym wieku, różnej płci i z niepełnosprawnościami

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz.08:00- 16:00 (lub sporadycznie zmiana 09:30- 17:30)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • Wdrożenie stanowiskowe

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy

  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne