Nazwa pracodawcy:
VRG S.A.

Data dodania:
2024-04-16

Nr referencyjny:
8977534pra

Miejsce pracy:
Polska, Kołobrzeg, Galeria Hosso
województwo: zachodniopomorskie

Kontakt:

VRG S.A.

Model Techniczny / Tester Odzieży marki Bytom

Opis stanowiska
Twoim zadaniem będzie:

  • przymierzanie wzorów odzieży w siedzibie naszej firmy w ramach bieżących potrzeb technologów i projektantów,

  • ocena dopasowania i wygody wzorów,

  • dzielenie się z zespołem projektowym swoimi uwagami na temat testowanych produktów.

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku będą pomagały w tworzeniu idealnych wzorów odzieży dla marki Bytom.

Wymagania
Szukamy osoby, która:

  • Posiada ściśle określone wymiary:

Mężczyzna:

wzrost: 176-182 cm

obwód klatki piersiowej: 98-101 cm

obwód talii: 86-89 cm

  • jest dyspozycyjna w godzinach 9-17,

  • chętnie podzieli się swoimi uwagami na temat dopasowania i wygody mierzonych wzorów,

  • jest zaangażowana, komunikatywna, potrafi pracować w grupie i formułować konstruktywne opinie.

W pracy Modela Technicznego/ Testera Odzieży ważne są wymiary i proporcje sylwetki. Jeśli Twoje wymiary będą zbliżone do oczekiwanych, zaprosimy Cię na krótkie spotkanie, podczas którego przymierzysz kilka modeli naszych ubrań, a technolog zbierze pomiary sylwetki.

Oferujemy
Co mamy dla Ciebie?

  • pracę dodatkową na umowę zlecenie,

  • elastyczny czas pracy dostosowany dostosowany do Twoich możliwości i godzin pracy biura,

  • pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi z pasją,

  • twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru.