Nazwa pracodawcy:
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979811pra

Miejsce pracy:
Polska, Świdnica
województwo: dolnośląskie

Logistyk / Magazynier

Opis stanowiska
Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • rozładunek i załadunek oraz kontrola przychodzącego towaru,

  • zatowarowanie regałów magazynowych i sklepowych,

  • kompletowanie zamówień, wydawanie towaru, przygotowanie dostaw dla klientów,

  • obsługę wózka widłowego (jeśli posiadasz aktualne uprawnienia, wydane przez UDT);

  • pomoc w przeprowadzaniu bieżących inwentaryzacji;

  • dbanie o odpowiednie zabezpieczenie towarów (BHP).

Wymagania
Kogo szukamy?

  • wyróżnia Cię prokliencka postawa i otwartość na ludzi;

  • chcesz się rozwijać i doskonalić;

  • potrafisz pracować zespołowo;

  • skrupulatność i dokładność w obliczeniach to Twoje mocne strony.

Oferujemy
Twoje benefity w Ekipie Leroy Merlin:

  • Premię za progresję;

  • Udział w wynikach i akcjonariat;

  • Fundusz mieszkaniowy;

  • Dofinansowanie do termomodernizacji;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • eTutor - platforma do nauki języków obcych;

  • Kafeteria benefitów MyBenefit;

  • Rabat na zakupy;

  • Telefon służbowy.