Nazwa pracodawcy:
Eurofins GSC Poland sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8980336pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Key Account Manager (Branża Środowiskowa)

Opis stanowiska

  • Promocja usług Eurofins;

  • Pozyskiwanie nowych klientów głównie w zakresie: pomiary emisji; zanieczyszczeń do powietrza, pomiary na stanowiskach pracy, hałas środowiskowy, dokumentacja środowiskowa;

  • Budowanie i utrzymywanie efektywnych relacji z klientami;

  • Realizacja strategii sprzedażowej i wynikającego z niej planu;

  • Bieżące raportowanie i inne aktywności administracyjne związane z procesem sprzedażowym;

  • Przygotowywanie ofert handlowych;

  • Analiza trendów rynkowych;

  • Efektywna współpraca z zespołem Obsługi Klienta na poziomie laboratoriów Grupy Eurofins.

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie min. licencjackie w obszarze ochrony środowiska lub inżynierii środowiska;

  • Znajomość rynku usług środowiskowych;

  • Doświadczenie w nawiązywaniu długofalowych relacji z klientami;

  • Podstawowa znajomość aktów prawnych w zakresie ochrony środowiska;

  • Ukierunkowanie na realizację celów, planów sprzedażowych;

  • Umiejętności negocjacyjne;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy
Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - firma będąca liderem w swoim obszarze;

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Praca mobilna;

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy;

  • Możliwości rozwoju;

  • Pracę w dynamicznym zespole;

  • Pakiet benefitów: medyczny Lux-Med, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe.