Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979706pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: lubuskie

Operator maszyn budowlanych: spycharki, dźwigu, koparki, ładowarki

Opis stanowiska

  • praca na budowach realizowanych przez firmę

Wymagania

  • mile widziana praktyka w zawodzie

  • możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy

  • mile widziani obywatele Ukrainy

  • załatwiamy dokumenty do złożenia wniosku o pobyt, oświadczenia, wizy oraz inne

Oferujemy

  • pracę na stałe

  • delegacje (praca w kraju i zagranicą)

  • bardzo dobre wynagrodzenie

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • gwarantujemy zakwaterowanie oraz diety