Nazwa pracodawcy:
POLYTECHNIK Urządzenia ochrony środowiska DPU Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979694pra

Miejsce pracy:
Polska, Strzegom, ul. Jeleniogórska 1a
województwo: dolnośląskie

Spawacz

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • praktyczne doświadczenie w spawaniu elementów i detali metalowych (m.in. podzespoły urządzeń, kolana, wirniki, obudowy urządzeń, konstrukcje stalowe),

  • wykonywanie ręcznych prac transportowych/przenoszenie materiałów na stanowisko pracy,

  • szlifowanie detali,

  • ścisła współpraca z brygadzistą i mistrzem produkcji.

Wymagania Wymagania

  • umiejętność spawania elementów metalowych – półautomat,

  • aktualne certyfikaty spawalnicze,

  • znajomości rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi.

Oferujemy Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie zakładzie produkcyjnym, w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,

  • praca od zaraz - zatrudnienie na podstawie umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (podstawa + premia),

  • pracę w młodym, ambitnym zespole,

  • pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku,

  • niezbędne narzędzia oraz ubrania robocze,

  • pracę w ogrzewanych halach produkcyjnych,

  • możliwość płatnych nadgodzin, jeśli pracownik wyrazi taką chęć,

  • pakiet socjalny oraz dopłata pracodawcy do polisy ubezpieczenia na życie i zdrowie,

  • szkolenia stanowiskowe.