Nazwa pracodawcy:
Reckitt

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8980198pra

Miejsce pracy:
Polska, Nowy Dwór Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Reckitt

Operator Obszaru Mieszania

Opis stanowiska
Do zadań Operatora należeć będzie:

  • Uruchamianie i obsługa instalacji mieszania

  • Zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury

  • Sprawdzanie stanu technicznego i przygotowanie instalacji technologicznej procesu mieszania

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i czystość urządzeń

  • Transport materiałów w wyznaczone miejsca

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. zawodowego, mile widziane średnie techniczne

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Umiejętności technicznej obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy
W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie Reckitt w pełnym wymiarze godzin

  • Pracę w systemie zmianowym (4 brygadowym w godzinach 6:00-18:00 / 18:00-6:00)

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Pakiet benefitów pracowniczych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, atrakcyjne pakiety sportowo-rekreacyjne, bogaty pakiet socjalny

  • Możliwość zakupu produktów RB w korzystnych cenach w Sklepiku Firmowym

  • Dofinansowane posiłki w zakładowej restauracji.

  • Bezpłatny dostęp do opieki medycznej LUXMED na terenie fabryki

  • Gwarantowany wygodny transport do miejsca pracy z miast (Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś), w cenie 50 pln/miesiąc

  • Program wsparcia pracowników (Darmowe porady prawne, finansowe oraz psychologiczne)