Nazwa pracodawcy:
Grupa Inter Cars

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979568pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Magazynier

Opis stanowiska

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowania wysyłek

  • Zbieranie towaru z półek wg. Określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów

  • Dbanie o prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie

  • Przyjmowanie dostaw

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Skrupulatność i dokładność

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy
W zamian oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość nawiązania stałej współpracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w systemie zmianowym