Nazwa pracodawcy:
Apteka Dr.Max

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8981401pra

Miejsce pracy:
Polska, Lubliniec
województwo: śląskie

Magister Farmacji

Opis stanowiska
Do Twoich zadań należeć będzie:

  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych

  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru

  • monitorowanie stanów w magazynie aptecznym

Wymagania
Oczekiwania? To proste! Chcemy z Tobą pracować, jeżeli:

  • posiadasz wykształcenie farmaceutyczne oraz czynne prawo do wykonywania zawodu

  • wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia

  • potrafisz grać zespołowo, a profesjonalizm i otwarta, pełna empatii komunikacja to Twoje mocne strony

  • odpowiedzialność, odwaga, troska i pacjent w centrum uwagi to nie tylko wartości sieci franczyzowej Dr.Max ale również Twoje

Oferujemy
Co otrzymasz?

  • stabilne zatrudnienie oferowane przez uczestnika sieci franczyzowej będącej jednym z liderów branży

  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych projektach skupionych na poszerzaniu i polepszaniu dostępności Pacjentów do leków i nowoczesnych terapii

To nie wszystko. Jako pracownik uczestnika sieci franczyzowej otrzymasz jeszcze MAXymalne benefity:

  • szeroki pakiet szkoleń e’learningowych przygotowany przez kreatywny i pełen pasji zespół Trenerów (szkolenia zawodowe i personalne)

  • możliwość zaangażowania się w projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie. Nie możesz przegapić kolejnej edycji EcoRun!

  • dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • EXTRA bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę

  • pakiety medyczne grupy LUX MED

  • dogodne oferty UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

  • karta MULTISPORT

  • kursy językowe

Skorzystaj z możliwości i rozwiń skrzydła!