Nazwa pracodawcy:
Novotel & ibis Poznań Centrum

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979520pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Kucharz (mice) (K/M)

Opis stanowiska
Twoja misja

W swojej pracy połączysz zaangażowanie, umiejętność współpracy oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się znakomitymi smakami, które dodadzą ich pobytowi kulinarnych wrażeń!

Wymagania
Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu

  • Masz wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza

  • Porządek i higiena to Twoje mocne strony. Jeśli znasz zasady HACCP, to jest to plus

  • Jesteś otwarty/a na przygotowywanie dań w oparciu o menu hotelu

  • Znasz język polski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Stawiasz na pracę zespołową

  • Potrafisz pracować pod presją czasu

  • Chcesz się rozwijać

  • Jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia

Oferujemy
Jak o Ciebie zadbamy

  • Pracę w profesjonalnym zespole w nowo otwartym hotelu

  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty

  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport