Nazwa pracodawcy:
Kronospan Mielec Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8976727pra

Miejsce pracy:
Polska, Mielec
województwo: podkarpackie

Mechanik

Wymagania
Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego- bez pośredników

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

  • Program poleceń pracowniczych

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

  • Ubezpieczenie grupowe

Zakres obowiązków:

  • Kontrola stanu wszystkich urządzeń mechanicznych na podległym odcinku a w szczególności łożysk, uszczelnień, pasów napędowych, łańcuchów

  • Utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń na wyznaczonych działach

  • Bieżące usuwanie powstałych awarii

  • Zgłaszanie występujących usterek

  • Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń

  • Udział w zaplanowanych konserwacjach

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku Mechanik w utrzymaniu ruchu

  • Wykształcenia kierunkowe, min. zawodowe

  • Zainteresowania mechanika przemysłową

  • Odpowiedzialności, dokładności, zaangażowania w wykonywanych obowiązkach