Nazwa pracodawcy:
COLOP Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979532pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: pomorskie

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • utrzymywanie doskonałych relacji z dotychczasowymi Klientami w rejonie i pozyskiwanie nowych odbiorców

  • opieka nad Klientem – rozpoznawanie potrzeb Klienta, doradztwo i sprzedaż towarów będących w ofercie handlowej spółki

  • bardzo częste wyjazdy służbowe - obsługa województw: warmińsko-mazurskie, pomorskie i podlaskie

Dla województwa pomorskiego mile widziani są kandydaci z miejscowości : Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg, Tczew, Starogard Gdański, Puck, Malbork.
Wymagania
Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego - minimum 3 lata

  • wysokie umiejętności sprzedażowe i interpersonalne

  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów, dyspozycyjność i zaangażowanie

  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • raportowanie wizyt dziennych

Oferujemy
Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat i nowoczesny system motywacji (pensja plus premia uzależniona od wyników sprzedaży)

  • narzędzia niezbędne w pracy handlowca

  • autorski system CRM i aplikację mobilną

  • terminową wypłatę wynagrodzeń

  • szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe