Nazwa pracodawcy:
STRABAG PFS

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8980255pra

Miejsce pracy:
Polska, Zabrze
województwo: śląskie

Kontakt:

STRABAG PFS

Technik obiektu

Opis stanowiska
Zadania:

  • prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiekcie (nadzór nad przeglądami instalacji, wykonywanie testów pompowni p.poż. oraz drobne naprawy urządzeń i instalacji: grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych,  wodno-kanalizacyjnych oraz elektrycznych na zasadzie ,,złotej rączki’’)

  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; zgłaszanie nieprawidłowości

  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, zlecanie usuwania awarii

  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie  techniczne

  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektu

  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń

  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1,2,: E powyżej 1 kV;

  • prawo jazdy kat.B – mile widziane

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, karta Multisport

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.