Nazwa pracodawcy:
Medicover Stomatologia

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8981575pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków, ul. Bora-Komorowskiego
województwo: małopolskie

Asystentka Stomatologiczna / Asystent Stomatologiczny

Opis stanowiska
Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem,

  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce),

  • Sterylizację narzędzi i materiałów.

Wymagania
Wystarczy, że posiadasz:

  • dyplom potwierdzający zawód asystentki stomatologicznej lub jesteś tuż przed egzaminem,

  • książeczkę SANEPID,

  • dyspozycyjność do pracy w min. 1 sobotę w miesiącu,

  • zapał do pracy i zależy Ci na dobrej atmosferze w zespole,

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy
Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na niepełny etat (2-3 dni w tygodniu),

  • pracę w jednej lokalizacji, wyłącznie w gabinecie przy pacjencie,

  • grafik który pozwoli Ci zaplanować wolny czas,

  • wsparcie pracowników administracyjnych oraz Kierownika Centrum w codziennych zadaniach,

  • system premiowy,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach i warsztatach (stacjonarnych i online).