Nazwa pracodawcy:
Eurofins GSC Poland sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8980330pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Specjalista w Biurze Obsługi Klienta (usługi laboratoryjne)

Opis stanowiska

  • Kontakt z Klientem

  • Współpraca z Klientem w zakresie przeglądu zlecenia, potwierdzenia wymagań Klienta

  • Uzupełnianie baz danych

  • Sporządzanie raportów z badań

  • Kontakt z Dostawcami usług laboratoryjnych w sprawie wyników badań

  • Nadzór nad terminowością badań

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane kierunki: biologia, biotechnologia, ochrona środowiska, chemia)

  • Mile widziane  doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu  Microsoft Office

  • Dobrze rozwinięte umiejętności: planowania, zarządzania czasem i pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość j.angielskiego

Oferujemy
Oferujemy

  • Umowa o pracę - zatrudnienie na pełny etat,

  • Umowa na czas określony,

  • Dofinansowanie do opieki medycznej,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę.