Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8980228pra

Miejsce pracy:
Polska, Choszczówka Stojecka, okolice
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Trenkwalder

Magazynier / Operator wózka widłowego (m/k)

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • załadunek i rozładunek transportów,

  • przygotowywanie wysyłek,

  • klasyfikacja materiałów szalunkowych,

  • utrzymywanie porządku na magazynie.

Wymagania

Wymagamy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera i skanera,

  • zdrowie fizyczne,

  • język angielski lub hiszpański w stopniu komunikatywnym - mile widziane,

  • odpowiedzialność oraz skrupulatność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,

  • pracę jednozmianową.