Nazwa pracodawcy:
Reckitt

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979481pra

Miejsce pracy:
Polska, Nowy Dwór Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Reckitt

Operator Linii Produkcyjnej

Opis stanowiska
Po szkoleniu, będziesz się zajmować:

  • Obsługą maszyn produkcyjnych

  • Dbaniem o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym

  • Zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury

  • Kontrolą jakości produktu zgodnie z instrukcjami

  • Współpracą z magazynem

  • Wyznaczaniem zadań operatorom pomocniczym

Wymagania

Jeśli posiadasz wykształcenie minimum zawodowe oraz jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym – Czekamy na Ciebie.

Dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi wózków widłowych!

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie Reckitt

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od wyników, na jasnych zasadach

  • Pracę według ściśle określonego 3 miesięcznego grafiku

  • Bogaty pakiet benefitów m.in.: ubezpieczenie NNW, pakiety sportowo-rekreacyjne, darmowe ubezpieczenie na życie

  • Posiłki w stołówce dofinansowane przez firmę

  • Darmowe porady prawne, psychologiczne oraz finansowe

  • Bezpłatny dostęp do opieki medycznej Medicover na terenie fabryki

  • Możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku zakładowym nawet do 70% taniej

  • Gwarantowany wygodny transport do miejsca pracy z miast : Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś, Pułtusk,  w cenie 50 pln/miesiąc