Nazwa pracodawcy:
GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979751pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Młodszy Specjalista ds. Naukowo-Technicznych w Katedrze i Zakładzie Technologii Chemicznej Środków Leczniczych

Opis stanowiska
DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • obsługa aparatury badawczej i laboratoryjnej, w tym: spektrofotometru FTIR, spektrofotometru UV-Vis, spektrometru fluorescencyjnego, aparatu HPLC-MS, aparatu do miareczkowania potencjometrycznego, pH-metru, wirówek laboratoryjnych, systemu demineralizacji wody, homogenizatora,

  • udział w organizacji zajęć dydaktycznych prowadzonych w Katedrze i Zakładzie Technologii Chemicznej Środków Leczniczych,

  • udział w realizacji prac badawczych prowadzonych w Katedrze i Zakładzie Technologii Chemicznej Środków Leczniczych, w tym udział w upowszechnianiu ich rezultatów,

  • pomoc w przygotowaniu zamówień odczynników chemicznych oraz sprzętu laboratoryjnego,

  • rejestr odczynników chemicznych i sprzętu laboratoryjnego,

  • gotowość do prowadzenia innych prac zleconych przez kierownika Katedry (w razie potrzeby).

Wymagania
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • posiadania tytułu zawodowego magistra lub magistra inżyniera uzyskanego na kierunku: farmacja, chemia, technologia chemiczna lub kierunków pokrewnych,

  • znajomości lub gotowości do nauki obsługi aparatury badawczej i laboratoryjnej, w tym spektrofotometru FTIR, spektrofotometru UV-Vis, spektrometru fluorescencyjnego, aparatu HPLC-MS, aparatu do miareczkowania potencjometrycznego, pH-metru, wirówek laboratoryjnych, systemu demineralizacji wody, homogenizatora,

  • umiejętności w zakresie preparatyki związków organicznych,

  • gotowości do podnoszenia kwalifikacji,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1-B2,

  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na czas określony z perspektywą przedłużenia umowy,

  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce,

  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska,

  • pracę w jedynej uczelni medycznej posiadającej status uczelni badawczej,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.