Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8981317pra

Miejsce pracy:
Polska, Konin
województwo: wielkopolskie

Magister Farmacji

Opis stanowiska

Zadania:

  • sprzedaż produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych

  • udzielanie informacji dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych

  • sporządzanie leków recepturowych

  • monitorowanie stanów magazynowych w aptece

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku farmacja z tytułem magistra farmacji

  • czynne prawo do wykonywania zawodu

  • komunikatywność, empatia i otwartości na codzienną pracę z Pacjentem

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • formę zatrudnienia i wymiar etatu dostosowany do preferencji kandydata

  • przyjazną atmosferę pełną wsparcia i życzliwości

  • komfortowe warunki pracy w dobrze wyposażonej aptece

  • szkolenia produktowe, sprzedażowe i ze standardu porady farmaceutycznej

  • pakiet benefitów pozapłacowych