Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979625pra

Miejsce pracy:
Polska, Duchnice
województwo: mazowieckie

Młodszy Operator maszyn

Opis stanowiska Zadania:

  • Obsługa maszyn za pomocą panelu sterowania
  • Kontrola jakości gotowego wyrobu
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Pakowanie i etykietowanie towaru

Wymagania:

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + premia regulaminowa –min. 5100 zł brutto z podwyżką po 3 miesiącach!
  • Dodatek posiłkowy: 16 zł netto/dzień pracy, wypłacany co miesiąc
  • Praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po 3 miesiącach
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Długofalowa i stabilna współpraca
  • Możliwość awansu wewnątrz struktur firmy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Kontakt: 698 623 502, 696 078 620.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.