Nazwa pracodawcy:
Bank Pocztowy S.A.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979334pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

HR Biznes Partner

Opis stanowiska
Jeśli posiadasz:

  • 3-letnie doświadczenie we wspieraniu kadry menedżerskiej i/lub prowadzeniu projektów HR w organizacji o rozbudowanej strukturze zatrudniającej co najmniej 500 pracowników

  • Praktyczną znajomość prawa pracy

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru HR

  • Doskonała znajomość MS Excel, Pakietu Office

  • Wykształcenie wyższe- preferowane: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Psychologia

Zaaplikuj!

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w mapowaniu stanowisk, pracy z raportami płacowymi

  • Znajomość systemu ENOVA365

Wymagania
Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie menedżerów w realizacji polityki personalnej

  • Doradztwo z zakresu prawa pracy, narzędzi HR i metod komunikacji

  • Koordynowanie projektów HR, w tym zarządzania zastępowalności oraz budowania planów retencji i sukcesji

  • Prowadzenie rekrutacji na wybrane stanowiska

  • Identyfikowanie potrzeb wybranego obszaru z zakresu HR oraz prowadzenie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań, mających na celu wzrost i realizację celów biznesowych

  • Budowanie zaangażowania wśród pracowników

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • Kwartalny system premiowy

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach

  • Równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym

  • Rozwój poprzez szkolenia i webinary

  • Pracę hybrydową

  • Bogaty pakiet benefitów