Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8979592pra

Miejsce pracy:
Holandia, Lopik
województwo: zagranica

Kontakt:

Trenkwalder

Pracownik produkcji szkła (m/k)

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • cięcie i klejenie szła zgodnie z niestandardowymi specyfikacjami,

  • wykorzystanie maszyn i przyssawek, w celu podniesienia ciężkich przedmiotów,

  • nadzorowanie bezpieczeństwa i działania procesów produkcyjnych, poprzez kontrolę umieszczanych produktów.

Wymagania

Wymagania:

  • umiejętność pracy z delikatnymi produktami szklanymi,

  • umiejętność samodzielnej i zespołowej pracy,

  • wykonywanie podstawowych zadań związanych z konserwacją maszyn, takich jak wymiana czujników lub ostrzy,

  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim na poziomie min. B1,

  • wysoka motywacja i chęć nauki,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziane posiadanie samochodu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie przez holenderskiego Pracodawcę,

  • wynagrodzenie od 440 € netto tygodniowo (w zależności od doświadczenia),

  • zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,

  • pracę w systemie dwuzmianowym (5:00-14:00, 14:15-23:15),

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • bezpieczne i komfortowe środowisko pracy.