Nazwa pracodawcy:
Apteka Dr.Max

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8980975pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Patriotów
województwo: mazowieckie

Dermokonsultant / Dermokonsultantka

Opis stanowiska

Sieć aptek Dr. Max zatrudni TECHNIKA STAŻYSTĘ - DERMOKONSULTANTA do młodego i sympatycznego zespołu.

Apteka posiada bogate portfolio dermokosmetyków.

Wymagania
Oczekiwania? To proste! Chcemy z Tobą pracować, jeżeli posiadasz:

  • tytuł technika farmaceutycznego

Oferujemy

Czekają na Ciebie min.:

  • stabilna praca w sieci będącej liderem branży,

  • wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym,

  • prywatna opieka lekarska LuxMed,

  • karta Multisport,

  • ubezpieczenia grupowego, szkolenia zawodowe i personalne,

  • dodatki świąteczne oraz do urlopu