Nazwa pracodawcy:
Primost Południe Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8980285pra

Miejsce pracy:
Polska, Śląsk
województwo: śląskie

Kierownik Robót Mostowych

Opis stanowiska
OPIS STANOWISKA

  • planowanie i organizacja placu budowy

  • koordynacja prac sił własnych i podwykonawczych

  • prowadzenie dokumentacji budowy technicznej w tym dokumentacji finansowej powykonawczej i odbiorczej

  • nadzór nad harmonogramem uwzględniającym rzeczowy i finansowy plan wykonania

  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy

  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z projektem oraz przepisami Prawa budowlanego i BHP

  • optymalizacja technologiczno-materiałowa robót na etapie realizacji inwestycji

  • współpraca z inwestorem, podwykonawcą, projektantami, inżynierami i zespołem pracowników

Wymagania
WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane

  • uprawnienia budowlane – mostowe, wykonawcze bez ograniczeń

  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub kierownik robót mostowych

  • umiejętność kierowania zespołem

  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań

  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania

Oferujemy
OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy

  • podstawowe środki ochrony indywidualnej (ubranie robocze, kask itp.)

  • udział w ciekawych przedsięwzięciach

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie