Nazwa pracodawcy:
Private Corporate Consulting Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8977141pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Telemarketer - telefoniczny kontakt z urzędnikami

Opis stanowiska
Poszukujemy osoby:

  • Która chce pracować ZDALNIE - jest to wygodna forma pracy, dzięki niej można zaoszczędzić czas oraz pieniądze, które marnują się na dojazdy. Należy jednak pamiętać, że podczas pracy zdalnej niezbędna jest duża samodyscyplina, zaangażowanie i determinacja

  • Ma duże doświadczenie w telemarketingu/sprzedaży/obsłudze klienta

  • Która umie zbadać potrzeby klienta, wykorzystać te informacje i podtrzymać rozmowę

  • Która lubi swobodę pracy - oferujemy skrypt, czyli bazę do rozmowy, ale to od Ciebie zależy jak go modyfikujesz i o czym będziesz rozmawiał z urzędnikiem, chcemy, aby nasze rozmowy były naturalne

  • Chętnej do zdobywania nowego doświadczenia i wykorzystania już zdobytej wiedzy w odpowiedni sposób

  • Która ma doświadczenie w rozmowie z klientami - nasi klienci to w 99% urzędnicy. Ta grupa klientów chce rozmawiać  w sposób bardzo przystępny i kulturalny, trzeba umieć do niej dotrzeć i konsekwentnie zbijać obiekcje

  • Która realizuje wymagane cele oraz sama stawia sobie wyzwania i stara się im sprostać (przydadzą się tu kompetencje analityczne)

  • Jest otwarta na wskazówki trenera

  • Uśmiechniętej, kontaktowej, lubiącej rozmawiać z ludźmi

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Kontaktowanie się z urzędnikami

  • Proponowanie naszych szkoleń

  • Sporządzanie notatek z rozmów

Wymagania
Wymagania wobec kandydatów:

  • Oprogramowanie: Windows 10, Windows 11, macOS

  • Komputer z podłączeniem do Internetu

  • Słuchawki

  • Zaangażowanie w pracę

  • Preferowane osoby z doświadczeniem

Warunki zatrudnienia:

  • Wynagrodzenie: stawka godzinowa (28zł/h brutto) + atrakcyjny system premiowy rozliczany miesięcznie

  • Czas pracy: system 6 godzinny, 8:00 -14:00 w dniach od poniedziałku do piątku

  • Forma pracy: ZDALNA

  • Dodatkowo: otrzymasz wsparcie trenera już od pierwszego dnia wdrożeniowego

  • Zapewniamy niezbędne oprogramowanie oraz aplikację do dzwonienia

  • PŁATNY 6 DNIOWY OKRES WDROŻENIOWY - 160zł/dzień