Nazwa pracodawcy:
ibis i ibis Budget Kraków Stare Miasto

Data dodania:
2024-04-17

Nr referencyjny:
8980141pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Pracownik Recepcji i Rezerwacji

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, profesjonalną obsługą oraz indywidualnym, zorientowanym na ich potrzeby podejściem.
Wymagania
Nasze wymagania

  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać

  • Wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność

  • Uśmiech na twarzy drugiej osoby jest Twoją osobistą satysfakcją

  • Potrafisz wczuć się w sytuację gościa/klienta i znaleźć odpowiednie rozwiązanie

  • Znasz język polski oraz angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Chcesz się rozwijać

Oferujemy
To oferujemy

  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty

  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport