Nazwa pracodawcy:
Synevo Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982349pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź, ul. Krakusa

Technik Laboratoryjny (Zakład Histopatologii)

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Przeprowadzenie czynności wstępnych, w tym przygotowanie odczynników chemicznych, przyrządów i urządzeń w sposób zapewniający właściwe przeprowadzenie badań histopatologicznych;

  • Przyjmowanie materiału przesłanego do Laboratorium oraz jego sprawdzanie i znakowanie przed rozpoczęciem badania;

  • Współpraca z lekarzem/asystowanie podczas wykonywania oceny materiału śródoperacyjnego;

  • Wykonywanie badań histopatologicznych z zakresu patomorfologii, w tym opracowanie materiału z bloczka parafinowego oraz krojenie i barwienie preparatów;

  • Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, zgodnej z obowiązującymi procedurami oraz przepisami.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (kierunki: biologiczne, chemiczne, medyczne);

  • Doświadczenie w Laboratorium Histopatologicznym (alternatywnie w innym Laboratorium o profilu medycznym);

  • Umiejętność pracy według procedur, rzetelność w wykonywaniu obowiązków, świadomość tego, że praca ma przełożenie na dalsze losy Pacjenta;

  • Pasja dla jakości i rozwoju;

  • Umiejętność pracy w Zespole oraz umiejętność dobrej organizacji pracy własnej;

  • Znajomości obsługi komputera.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;

  • Ambitny i doświadczony Zespół profesjonalistów;

  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport;

  • Zniżki na badania diagnostyczne dla Ciebie i Twojej Rodziny;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej - to Ty wybierasz dla siebie benefity w ramach przyznawanej co miesiąc puli punktów;

  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;

  • Pracę w komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;

  • Doskonałą atmosferę każdego dnia;

  • Miejsce pracy: ul. Krakusa.