Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982394pra

Miejsce pracy:
Polska, Bieruń
województwo: śląskie

Magazynier/ Operator wózka widłowego UDT

Opis stanowiska Zadania:

  • Załadunek i rozładunek dostaw
  • Wsparcie produkcji (wymiana pojemników – pełne/puste)
  • Prace magazynowe

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmian, docelowo będzie wprowadzona praca w systemie 3 zmian
  • Posiadanie uprawnień UDT

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze: 4800 - 5100 PLN brutto/mies. (w zależności od doświadczenia kandydata)
  • Premia uznaniowa
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.