Nazwa pracodawcy:
Elis Textile Service Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982445pra

Miejsce pracy:
Polska, Goleniów
województwo: zachodniopomorskie

Serwisant - Pracownik Działu Obsługi Klienta

Opis stanowiska
Zadania

  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania telefoniczne i mailowe od Klientów,

  • Przyjmowanie zgłoszeń podczas godzin serwisowych od pracowników Klienta i podejmowanie stosownych działań,

  • Przyjmowanie reklamacji i nadzorowanie ich realizacji,

  • Prowadzenie prawidłowego obiegu odzieży,

  • Informowanie Klienta o nowych rozwiązaniach, usługach, możliwościach technicznych,

  • Zapewnienie wsparcia we współpracy z klientem dla współpracowników,

  • Prawidłowe prowadzenie ewidencji elektronicznej.

Wymagania
Oczekujemy

  • Pozytywnego nastawienia,

  • Zaangażowania,

  • Sprawności manualnej,

  • Doświadczenie w obsłudze systemu produkcyjnego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
Oferujemy

  • Pracę dodatkową 2 dni w tygodniu w wymiarze ok 60godz/msc,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w firmie, która jest od 25 lat na rynku,

  • Szkolenia wdrożeniowe.