Nazwa pracodawcy:
AGATA Spółka Akcyjna

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982277pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie

Dyrektor Salonu

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Efektywne zarządzanie dużym zespołem pracowników;

  • Utrzymanie najwyższego poziomu obsługi Klienta;

  • Konsekwentna realizacja celów biznesowych;

  • Stałe zwiększanie efektywności biznesowej zarządzanego salonu;

  • Utrzymanie zgodnych z zasadami standardów prezentacji towaru;

  • Dbanie o rozwój kompetencji zawodowych podległych pracowników;

  • Zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach salonu oraz z wszystkimi strukturami Firmy.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe (co najmniej 5 lat na stanowisku menedżerskim w branży handlowej - warunek konieczny);

  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania zespołem: skuteczne budowanie zespołu; integracja zespołu wokół wspólnych celów sprzedażowych i jakościowych;

  • Umiejętności zarządzania relacjami z klientem (wewnętrznym, zewnętrznym);

  • Umiejętności organizacji pracy własnej;

  • Zdolności analityczne;

  • Pozytywne nastawienie i entuzjazm.

Oferujemy
To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju;

  • System wdrożenia pracownika;

  • Prywatna opieka medyczna Medicover;

  • Pakiet sportowy Medicover Sport;

  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;

  • Wczasy pod gruszą;

  • Bonus Bożonarodzeniowy;

  • Zniżki pracownicze;

  • Prezent urodzinowy.