Nazwa pracodawcy:
Orange Polska S.A.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982190pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Al. Jerozolimskie 16
województwo: mazowieckie

Kierownik / Kierowniczka Wydziału Strategii Customer Experience

Opis stanowiska

  • Szkolenia menedżerskie.

  • Programy rozwojowe.

  • Rekrutacje wewnętrzne.

Wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy w obszarach skoncentrowanych na Kliencie i budowaniu jego pozytywnych doświadczeń, np. Customer Experience, Customer Journey, Obsługa Klienta, Marketing.

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Masz doświadczenie w kreowaniu nowych strategii i rozwiązań w obszarze doświadczeń klientów.

  • Potrafisz inspirować zespół do znajdowania rozwiązań poprawiających doświadczenia klientów.

  • Masz wiedzę i orientację w świecie nowych technologii.

  • Masz umiejętności analityczne i interpersonalne.

  • Posługujesz się językiem angielskim w sytuacjach biznesowych (minimum B2) – warunek konieczny, we współpracy międzynarodowej.

  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Projektowanie, wdrażanie i rozwój strategii w obszarze doświadczeń klientów.

  • Analiza doświadczeń i rozwój modeli analitycznych na podstawie badań klientów
    i innych danych.

  • Angażowanie i integrowanie pracowników Orange Polska wokół budowania pozytywnych doświadczeń Klientów poprzez m.in. promocję postaw oraz współpracę międzyobszarową.

  • Inicjowanie, koordynacja, realizacja projektów i inicjatyw wspierających realizację celów Customer Journey oraz budujących pozytywne doświadczenia Klientów Orange.

  • Raportowanie zarządcze.

  • Dostarczanie benchmarków w zakresie badań jakościowych i ilościowych.

  • Współpraca międzynarodowa z obszarami Customer Experience.