D-R-O SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982421pra

Miejsce pracy:
Polska, Ożarów Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Administracji i HR

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Prace związane z zaopatrzeniem i organizacją biura

  • Rozliczanie płatności kontrahentów

  • Weryfikacja kas dziennych

  • Przygotowywanie dokumentów do Biura Rachunkowego

  • Zlecone zadania od przełożonego i zarządu

  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Przygotowywanie rekomendacji dla kierowników

  • Analiza źródeł pozyskiwania kandydatów

Wymagania Wymagania

  • Prawo jazdy kat.B

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakresie miękkiego HR, w tym przede wszystkim w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Znajomość programu MS Office

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Łatwość w budowaniu relacji i nawiązywaniu kontaktów

  • Inicjatywa, determinacja, zaangażowanie i sumienność

Oferujemy Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Praca w godzinach 9:00 – 17:00

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Karta multisport po okresie próbnym

  • Pakiet medyczny po okresie próbnym

  • Otwieramy się na Twoje pomysły i propozycje działań