Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982157pra

Miejsce pracy:
Polska, Świebodzin
województwo: lubuskie

Specjalista ds. rozliczeń

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie przelewami bankowymi;

  • Nadzór nad wierzytelnościami, komunikacja w sprawie płatności;

  • Kontakt z zespołem sprzedażowym dotyczący należności klientów;

  • Obsługa dokumentacji księgowej;

  • Współpraca z różnymi działami firmy;

  • Dbanie o osiąganie KPI;

  • Tworzenie raportów i analiz finansowych;

  • Obsługa faktur i wystawianie dokumentów finansowych.

Wymagania
Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Doświadczenie w obszarze finansów/rozliczeń (preferowane księgowość);

  • Wykształcenie z zakresu finansów/ekonomii;

  • Znajomość Excela;

  • Szybkość w nauce technologii (SAP mile widziane);

  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne;

  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność;

  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Dodatkowe świadczenia socjalne.