Nazwa pracodawcy:
ISS Facility Services Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982490pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Safety Coach / HSE Specialist

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań służby BHP

  • Inicjowanie działań i opiniowanie proponowanych rozwiązań w zakresie BHP

  • Wsparcie dla przypisanych obiektów pod kątem BHP

  • Wizyty na obiektach zgodnie z opracowanym harmonogramem (70% pracy w terenie: Warszawa-Łódź-Poznań lub Warszawa - Pomorze)

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych BHP oraz tematycznych

  • Koordynacja działań naprawczych i doskonalących

  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją dot. wdrożonych systemów zarządzania w zakresie BHP

  • Czynny i aktywny udział w promowaniu kultury BHP wśród pracowników, współpracowników i klientów poprzez wizyty, pogadanki, warsztaty, rozmowy, szkolenia, kampanie

  • Analiza oraz opracowywanie dokumentacji wypadków przy pracy, na równi, w drodze do pracy i innych zdarzeń wypadkowych oraz realizacja działań korygujących przy współpracy z operacjami

Wymagania
Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe BHP (warunek konieczny)

  • Minimum 3 lata doświadczenia

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
To oferujemy

  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji

  • Nowoczesne środowisko pracy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy