Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982070pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kierownik Zespołu Księgowego

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą zespołu

  • komunikacja z klientami

  • koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z obszarem Księgi Głównej

  • kontrolowanie comiesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • nadzorowanie rozliczeń wskazanych podmiotów

Wymagania
Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie obszarze zarządzania zespołami księgowymi oraz 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg

  • doświadczenie w pracy:

    • w środowisku BPO/SSC,

    • branży nieruchomości komercyjnych

  • znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych

  • znajomość języka angielskiego (poziom C1)

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w:

  • migracji systemów ERP/klientów/linii biznesowych

  • branży nieruchomości komercyjnych lub energii odnawialnej

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia językowe

  • elastyczny czas pracy

  • prywatna opieka medyczna