Nazwa pracodawcy:
MONTEX INSTALACJE SP. Z O.O.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982652pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: lubuskie

Inżynier budowy branża sanitarna

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • nadzorowanie wykonawstwa instalacji grzewczych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych na budowach,

  • kierowanie i nadzorowanie pracy podwykonawców robót sanitarnych

  • koordynowanie dostaw materiałów

  • współpraca z kierownikiem robót sanitarnych

  • bieżące rozwiązywanie problemów realizacyjnych na budowach

  • kontakt z kierownictwem budowy

Wymagania Wymagania

  • kreatywność i chęć do pracy

  • zainteresowanie branżą instalacji sanitarnych

  • znajomość środowiska MS Office

  • znajomość programów do kosztorysowania

  • znajomość programów do projektowania

  • wykształcenie kierunkowe (Inżynieria Środowiska) lub w trakcie studiów

  • umiejętność współpracy w zespole realizującym projekt, komunikatywność, kreatywność, samodzielność

  • dyspozycyjność – wyjazdy służbowe, \gotowość do pracy na terenie całego kraju

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzenia

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • przyjazna atmosfera

  • ubezpieczenie na życie

  • mozliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędny pakiet narzędzi pracy