Nazwa pracodawcy:
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982874pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Umawianie spotkań dla naszych doradców.

  • Planowanie tras.

  • Zarządzanie kalendarzem spotkań.

  • Informowanie o produktach Firmy.

  • Współpraca z innymi działami.

  • Bieżące wsparcie obszaru sprzedaży w organizacji.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży czy w rozmowach z Klientami. Wszystkiego Cię nauczymy!

  • Otwartość na nowe wyzwania.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.

  • Duże chęci rozwoju i nauki.

Oferujemy
To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która ze star-upu w ciągu niespełna 2 lat zmieniła się w zatrudniającą kilkaset osób organizację.

  • Praca w młodym, kreatywnym, pełnym pasji zespole.

  • Wsparcie doświadczonych kolegów i super koordynatorów.

  • Stałe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

  • Przyjazne miejsce pracy, do którego chce się przychodzić.

  • Ogromne możliwości rozwoju i perspektywa rozpoczęcia kariery również w innych obszarach firmy.