Nazwa pracodawcy:
Gestamp Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982799pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3
województwo: dolnośląskie

Specjalista ds. magazynowych

Opis stanowiska

Magazyn części zamiennych (Dział Zakupów)

Obowiązki:

  • Zapewnienie płynnego przepływu części przez magazyn

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru,

  • Optymalizowanie oraz usprawnianie procesów magazynowych

  • Przygotowywanie ofert, negocjacje z dostawcami, optymalizacja cen

  • Codzienny kontakt z dostawcami

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Zapewnienie dostępności części zgodnie z wymaganiami systemu

  • Utrzymywanie porządku w magazynie

  • Inwentaryzacje

  • Nadzór nad stanami magazynowymi

  • Nadzór nad danymi w systemie SAP

Wymagania
Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość procesów / transakcji magazynowych w SAP

  • Doświadczenie w pracy w magazynie (preferowana branża automotive)

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (dwie zmiany)

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej – mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane

Oferujemy
To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premię miesięczną

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dopłatę do wypoczynku

  • Dostęp do szkoleń zawodowych i językowych

  • Dopłatę do zajęć sportowych

  • Dopłatę do dojazdów do pracy