Nazwa pracodawcy:
ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982073pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Mechanik samochodowy / Pomocnik mechanika

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • naprawa i dokonywanie przeglądów samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych,

  • wykonywanie prac regulacyjnych,

  • wykonywanie napraw,

  • kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów.

Wymagania Wymagania

Oferujemy Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia

  • pracę na terenie Wrocławia

  • premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • szkolenia oraz kursy