Nazwa pracodawcy:
AVIA SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982208pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

Przedstawiciel handlowy, zajmujący się sprzedażą usług wprowadzania nawozów płynnych i stałych za pomocą dronów agro, ma następujące obowiązki:

  • Konsultacje z klientami – zapewnienie pełnych i dokładnych informacji na temat możliwości i zalet wykorzystania dronów do aplikacji nawozów, w tym różnic między nawozami płynnymi i stałymi.

  • Sprzedaż i rozwój bazy klientów – aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie istniejących, rozwijanie długotrwałych relacji z przedsiębiorstwami agro oraz indywidualnymi rolnikami.

  • Demonstracja technologii – organizowanie i przeprowadzanie pokazowych lotów dronów, aby zademonstrować ich skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania.

  • Zbieranie i analiza opinii – pozyskiwanie od klientów opinii o jakości i skuteczności usług, a także propozycji dotyczących ulepszeń.

  • Udział w targach i wydarzeniach agroprzemysłowych – reprezentowanie usług firmy na branżowych imprezach w celu zwrócenia uwagi na nowe technologie w sektorze rolniczym.

  • Szkolenie i instruktaż klientów – prowadzenie treningów i warsztatów edukacyjnych dla klientów dotyczących prawidłowej obsługi dronów oraz technologii aplikacji nawozów.

  • Współpraca z wsparciem technicznym – współdziałanie z technikami w celu rozwiązywania problemów klientów związanych z eksploatacją dronów.

  • Raportowanie – prowadzenie raportów sprzedażowych, realizacji planów i analiza dynamiki rynku w celu planowania przyszłych działań firmy.

Wymagania Wymagania

  • Wiedza w dziedzinie agronomii i ochrony roślin.

  • Doświadczenie na rynku nawozów.

  • Baza klientów.

Oferujemy Oferujemy

  • Oferujemy możliwość zarobku w zależności od liczby obsłużonych hektarów.