Nazwa pracodawcy:
Silva Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982205pra

Miejsce pracy:
Polska, Rytel
województwo: pomorskie

Kierowca CE + HDS

Opis stanowiska
Główne obowiązki

  • Przewóz surowca drzewnego

  • Krótkie trasy krajowe do 200 km w jedną stronę z codziennym powrotem do domu (system 2-zmianowy)

Wymagania
Oczekujemy

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych

  • Uprawnienia UDT na HDS

Oferujemy
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pełna składka ZUS na całość wynagrodzenia

  • Comiesięczna nagroda uznaniowa

  • Indywidualne nagrody za specjalne osiągnięcia

  • Terminowość wypłat wynagrodzeń

  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla kierowców, finansowane przez pracodawcę

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Praca z nowoczesną i zadbaną flotą (pojazdy MAN, Scania, Volvo) - średni wiek

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy