Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982091pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Koordynator Placówki

Opis stanowiska
Zadania do wykonania:

  • Obsługa zapytań dotyczących wykonalności;

  • Wsparcie w uzyskiwaniu tematów i rekrutacji;

  • Pomoc w planowaniu i organizacji wizyt pacjentów;

  • Zarządzanie dokumentacją;

  • Wypełnianie formularza raportu przypadku, prowadzenie akta badacza;

  • Koordynowanie i uczestniczenie w szkoleniach oraz spotkaniach;

  • Współpraca w sprawach zdarzeń niepożądanych i bezpieczeństwa;

  • Koordynacja dostaw leków i materiałów badawczych;

  • Terminowa konserwacja i kalibracja sprzętu;

  • Zarządzanie zwrotami wydatków;

  • Pomoc w zbieraniu dokumentacji;

  • Wsparcie przygotowań do audytów i inspekcji.

Wymagania
Oferujemy:

  • Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów;

  • Międzynarodowe i różnorodne środowisko pracy;

  • Ambitne projekty w różnych dziedzinach i fazach rozwoju;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia.