Nazwa pracodawcy:
Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982940pra

Miejsce pracy:
Polska, Radzyń Podlaski
województwo: lubelskie

Specjalista / Specjalistka w Dziale Technicznym

Opis stanowiska

Budowa drogi ekspresowej S19 Białystok - Lubartów, odcinek Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) - Kock (początek obwodnicy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współpraca i wspomaganie działania Biura Budowy w zakresie dokumentacji projektowej  i dokumentów budowy.

  • Sporządzanie raportów tygodniowych i miesięcznych Wykonawcy

  • Wsparcie w przygotowywaniu i weryfikacji dokumentacji dla Zamawiającego, Podwykonawców i w ramach Biura Budowy.

  • Prowadzenie kontroli obiegu dokumentów  w zakresie dokumentacji projektowej

  • Kontrola podwykonawców w zakresie wywiązywania się z realizacji zawartych umów

  • Współpraca przy sporządzaniu rozliczeń z podwykonawcami oraz rozliczeń z Zamawiającym

  • Prowadzenie korespondencji z Biurem Projektowym, Inżynierem, Zamawiającym w zakresie dokumentów budowy

  • Współpraca przy analizie dokumentacji projektowej pod względem kompletności, poprawności i zgodności z Warunkami Kontraktu i obowiązującymi przepisami

Wymagania
WYMAGANIA:

  • doświadczenie na kontraktach FIDIC

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym

  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), CAD

  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B) – gotowość do podróży służbowych

  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym

  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość programu MS Project

OCZEKUJEMY:

  • dokładności, staranności, cierpliwości oraz dobrej organizacji pracy

  • bardzo dobrej znajomości MS-Office lub podobnego oprogramowania

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • prywatną opiekę lekarską w LuxMed

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wsparcie ze strony specjalistycznego zespołu

  • dodatek stażowy już po roku pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę