Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982550pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Operator CNC

Opis stanowiska Zadania:

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie – frezarki, tokarki, szlifierki

  • Kontrola wykonywanych detali za pomocą przyrządów pomiarowych

  • Samodzielna organizacja pracy

  • Wykonywanie produkcji z dużą precyzją i dokładnością

Wymagania:

  • Dobrze opanowana praca z rysunkiem technicznym

  • Umiejętność używania przyrządów pomiarowych

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Możliwość pracy zmianowej

  • Chęć do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Mile widziana znajomość oprogramowania Fanuc, Sinumerik

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • Stabilna, długa współpraca

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

  • Szeroki pakiet benefitów, m.in. siłownia na terenie zakładu, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie wczasów, prywatny program emerytalny

  • Możliwość sfinansowania dalszego kształcenia

Oferta dotyczy pracy stałej.