Nazwa pracodawcy:
MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Data dodania:
2024-04-18

Nr referencyjny:
8982547pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia, ul. Hutnicza 8
województwo: pomorskie

Pracownik Sprzedaży

Opis stanowiska
Do Twoich głównych zadań będzie należało:

  • Profesjonalne doradztwo i codzienna obsługa Klientów.

  • Sprawne uzupełnianie towaru na półkach.

  • Dbanie o dostępność asortymentu na półkach oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów.

  • Współdziałanie w tworzeniu wizerunku MAKRO jako firmy przyjaznej Klientowi.

  • Stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania
Nasze Oczekiwania:

  • Entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem.

  • Wykształcenie minimum zawodowe.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy).

  • Dokładność i rzetelność.

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

  • Mile widziana aktualna książeczka Sanepidu.

Oferujemy
Mamy Ci do zaoferowania:

  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Wynagrodzenie zawsze na czas.

  • System premiowy.

  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

  • Nauka języka obcego – angielski, niemiecki, hiszpański na platformie e-Tutor.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

  • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

  • Zniżki na zakupy w MAKRO.

  • Dofinansowanie do posiłków.

  • Okazjonalne bony towarowe.

  • Karty sportowo-rekreacyjne (Multisport Plus).

  • Parking pracowniczy.

  • Dofinansowanie do wypoczynku.

  • Nagrody za polecenia pracowników.

  • Możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe.